Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

contract tractionist


yonut17

Postări Recomandate

  • Members

buna ziua la toata lumea,am si eu o intrebare:vreau sa cumpar un cap tractor,minim euro 3 si vreau sa intreb colegii care ma pot ajuta sa gasesc contracte de tractionist pe comunitate pentru el,ce tarife mai sunt pe km doar pentru cap tractor si cum se merita cel mai bine.Adica ma refer la taxele platite de ei (autobenzi,tunele,motorina etc) sau cealalta modalitate.multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Vizitator Anonymous
buna ziua la toata lumea,am si eu o intrebare:vreau sa cumpar un cap tractor,minim euro 3 si vreau sa intreb colegii care ma pot ajuta sa gasesc contracte de tractionist pe comunitate pentru el,ce tarife mai sunt pe km doar pentru cap tractor si cum se merita cel mai bine.Adica ma refer la taxele platite de ei (autobenzi,tunele,motorina etc) sau cealalta modalitate.multumesc

Firma de transport si logistica ALIANZA GALADTRANS situata in ALMENARA-CASTELLON-SPANIA necesita autonomi detinatori de capuri tractoare pt efectuare transport frigorific!

In vederea unei colaborari oferim:

-plata prin confirming (3-5 zile de la depunerea CMR-urilor),in schimbul unui comision de 2% din factura!

-rute:SPANIA-ITALIA,SPANIA-GERMANIA,SPANIA-ANGLIA,SPANIA-BELGIA/OLANDA.

-retur fara asteptare,odata lamurita ora si data descarcarii la urcare(nu se stationeaza in asteptarea retururilor)

-detinem cate 3 operatori pt fiecare tara din rutele noastre

-oferim dispecerat in limba romana 24h

-pret fix:1€/km DUS-INTORS , PLIN-GOL pe perioada octombrie-mai,0.90€/km DUS-INTORS , PLIN-GOL pe perioada mai-octombrie

-se asigura tot sprijinul in contratare de servicii si rezervari de orice tip;

-chirie la frig se percepe 1350€/luna pt cei care vor alege 1€/km,iar pt cei care aleg sa lucreze cu 0.90€/km tot anul,nu vor platii nici un fel de chirie pt remorca

-pentru mai multe informatii si pentru cei interesati punem la dispozitie numarul de telefon 0034 698 334 928 sau e-mail alina_ioana05@yahoo.com , in prealabil,cautati informatii despre firma pe internet ,unde se gaseste C.I.F.-ul firmei ,cu acesta va puteti adresa oricarei BANCI din Romania (sau la nivel european) pt a va asigura de certitudinea existentei si seriozitatii firmei GALADTRANS 2009 S.L. (GRUPUL ALIANZA GALADTRANS).

-NU SUNT INTERMEDIAR SI NU INCASEZ NICI UN FEL DE COMISION!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

Salutare la toti colegii.

Se pare ca inca e la moda intermedierea cu firmele spaniole.

SFAT: nu bagati in seama ,si daca chiar doriti sa plecati ca tractionisti,duceti-va direct la firma respectiva,contactati-o voi,si inainte sa faceti contractul traduceti-l in romana,sa stiti de la bun inceput in ce va bagati.

Draguta de mai sus (Alina Sigean) a fost intermediar la LODI TRANS ,ea fura din diurna soferilor,firma ai dadea ei 1000 E avans de cursa pentru fiecare masina intermediata iar ea oprea 500 din ei fara ca bietul tractionist sa banuiasca ceva.

Acum observ ca s-a mutat la alta firma,caci noi am deconspirat-o si i s-a prajit 'afacerea' cand a aflat patronul de la LODI TRANS.

Parerea mea,pentru tine Alina, sa ai grija ca ulciorul nu merge de multe ori la apa. ;)

DRUMURI BUNE la toti colegii. 8)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.