Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Atentie colegi !!


tonyb

Postări Recomandate

  • Members

ATENTIE!!!!!!! COLEGI !!!!!!!!!!!! SOFERI !!!!!!!!nu va angajati la niciuna din aceste 2 firme din SIMLEUL SILVANIEI JUDETUL SALAJ ; SC.TARMAT BROTHERS .SRL sau SC. AUTOTEXI.SRL sunt ce-i mai ordinari TEPARI !!!!!!!!!!!!!!!!!! nu va ve-ti vedea salariul iar dupa 2 luni ve-ti fi lasati fara masina prin tara si fara bani de intors acasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NU VA LASATI MINTITI , V-I SE VA PROMITE UN SALAR DE 1500-1800 LEI !!!!!!!!!!!!!! DAR VE-TI INCASA ZERO LEI !!!!!!!!! Ps , aceste 2 firme ( sunt una si aceeasi , acelasi administrator ) , angajeaza soferi din intreaga tara !!!

data viitoare pune si o dovada daca nu, voi sterge acest mesaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • Members

Intamplator, am gasit si eu anunt de angajare pe AJOFM TELEORMAN.

Ca orice om curios si nevoias, sa spunem, am sunat la firma respectiva.

Mi s-a spus ca au niste "SEPTICI" cu care fac distributie pe tara, ca ofera "GARANTAT" 1500 lei net si mai platesc si la kilometru, astfel: intre 7000-8000 km - 0.2lei/km, iar ce depaseste de 8000 km - 0.22 lei/km.

Si ca bonus, weekend-ul 50 lei - nu am mai intrebat daca stai sa faci pauza de 45 h pe banii astia.

Eu am intrebat de diurna, dar mi s-a raspuns ca e diferenta de la kilometri care poate fi folosita drept diurna.

Si am mai intrebat daca garanteaza ca fac acei km, la care mi-au raspuns ca nu.

Si ar mai fi ceva: pana depasesti pragul de 7000 km, tu ce mananci? Trebuie s-aduci de-acasa, nu? Pai plec sa aduc acasa sau sa aduc de-acasa?

Prefer sa lucrez pe 1000 lei si sa fiu acasa, decat sa-si bata joc unul-altul de mine.

Daca gresesc, va rog corectati-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.