Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut contract Comunitate


Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua domnilor colegi,

Vreau sa ii intreb pe colegii care lucreaza pe comunitate, daca imi poate spune si mie careva o firma serioasa pentru tractionisti. De curand, firma la care am lucrat s-a inchis, si m-am bagat si eu in banca pentru un cap tractor MAN TGX 2009, m-am bagat si am lucart la DSV Danemarca, dar au schimbat contractul si nu mai au km. Am plecat cu o gaura de 1800de euro si acum caut si eu un contract pe comunitate, si va intreb daca stie careva un loc unde oamenii sunt seriosi, se fac km si se plateste la timp (sa imi pot plati si eu leasingul). Ma intereseaza in special pt tractionisti, dar daca aveti ceva bun si pt ansamblu complet ma intereseaza si ala, fac eu rost de o remorca, doar sa iasa ceva bani.

PS. Va rog casele de expeditii sa nu ma contacteze cu "oferte" de nerefuzat, daca nu imi spun si firma unde pot sa lucrez ca sa o pot verifica. Am luat deja 2 tepe pe Danemarca. DSV (care nu mai are km si acuma platesc si mai putin, si NTG - Aici nu mergeti colegilor pentru nimic in lume - cea mai neserioasa firma)

Va multumesc mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • Members

Buna ziua colegi...Detin si eu un cap tractor Daf XF 105.410 Euro V  Mega + semiremorca Mega  care stau pe dreapta din cauza platilor  pe km care te fac sa o iei razna...parca am merge cu aer nu cu motorina ...Caut de ceva timp un contract bun dar se pare ca fiecare e pentru el...daca are cineva o oferta reala va rog sa-mi raspundeti aici sau un e-mail nasturas_dorin@yahoo.com...

 Se poate si un telefon la numarul   0040735530757. 

                                                                      

                                                                                                   Va multumesc anticipat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Oferim contract de muncă pe comunitate pentru cap tractor. Punem la dispoziţie semiremorcă, card autostrăzi şi motorină. Nu sunt necesari bani de rulaj. 
Plată la 15 sau 45 zile după facturare. Mai multe detalii la telefon.0756-799.296

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.