Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Articole despre tahografe digitale.


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Salut colegii :D. Tocmai ce am dat de pagina asta de internet http://www.rs-roadsoft.ro/index.php/news/90/53/Servicii-de-descarcare-tahografe-digitale-II si asta http://www.rs-roadsoft.ro/index.php/news/89/53/Servicii-de-descarcare-tahografe-digitale-I.

Nu stiu voi, dar eu am avut probleme mereu cu aflatul de informatii noi despre tahografe digitale, despre cum se descarca, cum e mai bine. Fereasca Dumnezeu sa suni si sa nu vrei sa cumperi ceva de la ei. Saaaluuut! Voi pe unde sunati daca aveti probleme cu tahograful?? Toate firmele astea care vand aparate pentru descarcare tahograf digital au informatii la fel (ba am gasit una care chiar a 'preluat' text de la alta). Firma asta cu articolele de mai sus are informatii complete si ce zic ei acolo mi s-a parut folositor. Pe buna dreptate. Seful meu tot la un service merge sa descarce. Nu inteleg?! De ce sa dai banii la altii? Noi platim cam tot atat: 200 de mii pe citire, undeva in Bistrita. Parca vad ca in vreo 2 luni n-o sa mai fie asa 'ieftin'.

Pe voi cat va costa?

Cred ca ar fi ceva sa adunam mai multe informatii. Nu stiu.. ce aparat e mai bun sa folosesti pentru descarcare, cat se mai plateste samd. Cred ca dupa Anul Nou o sa cumparam si noi aparatul nostru (nici macar nu stiu ce aparat au la firma unde descarcam noi, dar cred ca o sa caut pe cont propriu).

E prima mea intrare pe forum, primul meu post.. asa ca ar fi bine sa primesc niste raspunsuri.  :D

Pana data viitoare, drumuri bune colegii, mai ales in perioada asta.

Cu stima, Daniel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bine ai venit pe acest forum si sper sa te integrezi foarte bine in marea familie soferii.ro.

In legatura cu subiectul acestui topic.....parerea mea este ca o firma iese mai ieftin pana la urma daca are propriul aparat de descarcat date de pe tahograf. In primul rand nu depinzi de alte firme, descarci datele atunci cand vrei si oricum aceasta investitie se amortizeaza in timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.