Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Moderators

kenworth, nu e firma Fed Ex care crezi tu...este un joc de cuvinte si un mod murdar de al turcilor de a si face firma cu un nume mai mult decat asemanator cu ...intelegi tu

firma despre care e vb se numeste Fedex legat si nu e franciza si nu are nici o leg cu renumita fed ex

cat despre colegul de mai sus care abia ce a "muscat o " daca citea pe forum ar fi vazut ca eu am postat anul trecut in vara mai multe referitor la aceste firme turcesti cu filiale la oradea, pt ca si eu la randul meu am luat teapa la ei(o ambitie de moment m a facut sa plec de la kurt,unde m am reintors de altfel, si sa mi caut de lucru la fedex astia)

drumuri line fara capre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Anonymous

  Ah,acuma am inteles,deci este doar o alta firma care incearca sa pacaleasca oamenii cu un nume asemanator......ca si cum eu as numi compania mea Fred-Sex si as incerca sa pacalesc soferii.....!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

exact!! oricum aviz amatorilor, sunt mai multe firme care apartin turcilor. Acestea sunt:

Fedex

Nur Transporte

Can Transporte

Si feritiva de intermediarii de la oradea sau arad , alde Daniel Stiubei, Lehel palovici, etc

in general, ca o paranteza sa fie clar, ca se numesc intermediari cei care iau comision pt fiecare om care l trimit la munca in UE doar de la firma angajatoare(in general exista un contract referitor la aceasta) cei care iau comision si de la angajat se poate chema talharie in toate regula ,sau ca sa fim mai...blanzi escrocherie..

Drumuri line fara capre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

asa e sunt mai multe firme in Tirol Austria de aceea v-am spus sa nu mergeti acolo.Am auzit ca si daniel stiube asta are un camion dar nu stiu cum se cheama firma lui asa ca s-ar putea sa incerce cu alta denumire si cu alta oferta de salarizare.Cel mai sigur sa intrebati unde isi desfasoara activitatea firma.Murat e arestat asa cum a spus colegul mai sus dar Mustafa si ceilalti nu. S-au despartit o parte din ei si-au mutat birourile in Insbruck  iar Mustafa si Baba au ramas in Hall in Tirol .Akabe , Nur si Can sunt in Insbruck Fac Transport e a lui Murat dar acuma Mustafa se ocupa de masina asta Murat fiind arestat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

exact!! oricum aviz amatorilor, sunt mai multe firme care apartin turcilor. Acestea sunt:

EURO LOAD

AKABE

Fedex

Nur Transporte

Can Transporte

Si feritiva de intermediarii de la oradea sau arad , alde Daniel Stiubei, Lehel palovici, etc

in general, ca o paranteza sa fie clar, ca se numesc intermediari cei care iau comision pt fiecare om care l trimit la munca in UE doar de la firma angajatoare(in general exista un contract referitor la aceasta) cei care iau comision si de la angajat se poate chema talharie in toate regula ,sau ca sa fim mai...blanzi escrocherie..

Drumuri line fara capre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.