Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

si ca sa nu mai zic..de super masinile lor,care consumau ca dracu si tot tie iti opreau banii.intrai cu masina in service,se dovedea ca are supraconsum masina si te imbunau cu vorba,ca la urmatorul salariu iti baga banii.acuma...numai eu stiu daca ii bagau,ca nu stiai niciodata ce bani luai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut sunt si eu in cautarea uni post de sofer la firmele de transport din romania am luat frumos nr la cei de la waberes si am sunat si miau zis ca ma suna ei am sunt ak 3 zile dar vad ca nu am suna numai eu si vad ca nici voi nu ati primit raspuns din partea lor,daca a primit cineva raspuns de la ei sa zic va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Si eu am fost luna trecuta in data de 22 la ei ,am facut toate actele si luni i-am sunat sa intreb cand sa merg, au zis ca ma suna ei cand sa ma prezint la m.ciuc pt curs.se incep cursurile in noiembrie pana la urma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ionut183 ai deja ceva vreme de cand stai ,nasoala treaba ca te pune sa bagi bani in analize si alte acte si nu stii nimic concret.Sper sa nu se adevereasca ce vorbeau ceva soferi in parcare cand am dat proba practica ,cum ca ,in ianuarie o sa fie cursul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pentru colegul ADY_POG nu vorbi in necunostinta de cauza ,noi cei care intrebam cand se fac angajarile am fost deja la ciuc cu "o diagrama in mana" si am dat anumite probe,care daca le iei ti se da o lista cu actele ce trebuie sa le pregatesti si apoi esti sunat sa mergi sa ti se faca angajarea propriu-zisa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.