Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Regii din cate stiu eu este o firma destul de bunicica.Banii se d au la timp nu prea te alearga si are de lucru atat intern cat si externl.Mai multe detalii nu am deocamdata, daca reusesc sa vorbesc cu un vecin de al meu iti mai d au detalii el lucreaza ca mecanic auto acolo si stiu ca era multumit.Firma este din Bumbesti Pitic. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Andrei, multumesc mult! Azi tocmai am aflat numarul patronului, cine doreste sa il aiba il rog sa imi dea un mesaj privat si il dau cu cea mai amre placere. Sa nu fie problema dupa aceea poate nu doreste sa il fac eu public dar cine vre il ajut! NUMAI BINE DRUMURI BUNE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

PINEL e o firma care da bani dar te alearga de numa .Nu ai program si nici nu prea dai pe acasa.Vii la 3 saptamanii acasa .Lucreaza mult cu borsecu .

Lucrezi la ei colegutule? Tot vorbesc cu domnul Pinel, mi-a zis sa fac cateva curse cu un sofer de la el sa vada cum am descurc si cand o fi post liber sa merg. Acuma tot astept. Numai bine drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • Members

LA PINEL NU SE PUNE PROBLEMA DE BANI (SALARIU 2200RON) ESTE UN OM CINSTIT SI FOARTE CORECT DUPA PAREREA MEA CEL MAI BUN DIN JUDETUL GORJ IAR ANGAJAREA SE FACE DOAR LA NOVACI (CISNADIE)SI CONSTA INTR UN INTERVIU DUPA CARE O SAPTAMINA VEI MERGE IMPREUNA CU UN OM MAI VECHI CARE ITI ARATA PUNCTELE DE INCARCARE ,ETC

pe viitor te rog sa folosesti minuscule !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.