Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Fasulo


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Moderators

Colegule Miron,ca sa evit sa intru in polemici vis a vis de cat de buna/rea este firma Fasulo sau sa dau dreptate la unul sau altul,pot sa ti spun sigur ceva ce am trait chiar eu...am lucrat la FM Martinelli la cisterne alimente si ma intalneam deseori cu cei de la Fasulo la incarcari lapte/vin pe italia/germania.Ne plangeam noi de la Martinelli ca nu ai avem somn si ca degeaba mai folosim card daca "calamita" sta nonstop pe traductor,dar cei de la Fasulo erau terminati efectiv si putini cei care rezista la ei atat fizic cat si psihic.Nu ai sa castigi niciodata la italieni cinstit la program cat ai castigat tu(banuiesc pentru ca am lucrat si eu pe scandinavia),in suedia/norvegia.Al doilea punct,sa nu ai pretentii la capurile din italia sa fie "bibelou" .Cele ale outsider ilor sunt varza ,ale italienilor ok.Si muuuulte alte aspecte.Italia numai este ce a fost odata de prin 2008-2010 cand ia pocnit criza mai rau ca pe multi...Sa ai drumuri line colegule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ok

Multumesc mult colegu de informatii.a fost ciudat totusi ca voalat mi sa spus de Doamna aceea ceva legat de program si ca la ei se circula si sambata si duminica si ca depinde de cum se descurca soferul sa castige mai mult.deci tind sa dau dreptate celor care au postat pe forum lucruri "BUNE" despre aceasta firma.

Atunci.....cautam in alta parte...

Drumuri line sa ai colegule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.