Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

detalli despre LAGOUDAKIS


Postări Recomandate

  • Members

dar mie mi-o promis un prieten un loc la firma,si o zis ca de la nemti vine acasa,e acasa in fiecare sfarsit de saptamana,si se da la o cursa 350!si ruta asta(SCHWABACH-BLAJ)ESTE 1255 KM,ORICUM SOCOTESC!DAR nu imi vine sa cred,ca mi-o dat teapa,ca am lasat de WABERERS, sa vin la ei!!

dar acum oricum mai caut si altundeva de lucru,am experienta peste un an,la WABERERS 6 luni+card toho+atestat transport marfa+card DIDb(data identification database),si doresc sa ma angajez la o firma serioasa!de ma poate ajuta cineva,sa ma anunte la nr urmator;0748350372!!si sunt din ZALAU!!MOLTUMESC--ROBERT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dar mie mi-o promis un prieten un loc la firma,si o zis ca de la nemti vine acasa,e acasa in fiecare sfarsit de saptamana,si se da la o cursa 350!si ruta asta(SCHWABACH-BLAJ)ESTE 1255 KM,ORICUM SOCOTESC!DAR nu imi vine sa cred,ca mi-o dat teapa,ca am lasat de WABERERS, sa vin la ei!!

dar acum oricum mai caut si altundeva de lucru,am experienta peste un an,la WABERERS 6 luni+card toho+atestat transport marfa+card DIDb(data identification database),si doresc sa ma angajez la o firma serioasa!de ma poate ajuta cineva,sa ma anunte la nr urmator;0748350372!!si sunt din ZALAU!!MOLTUMESC--ROBERT

Nu te mai lua dupa ce spune unul si altul ,Lagoudakis este o firma din Baia Mare care face mult curse tur retur de germania, este o firma veche care a rezistat crizei si de care nu se aud barfe,iar acest lucru spune multe.Daca as avea de ales intre ei si waberes ei  sant favoriti.

Camioanele pe care le vede gabytrucker cred ca sant camioane vandute de ei la alte firme,toate camioanele lor sant inscriptionate pe cabina cu numele firmei si de aici confuzia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

firma nu este din baia mare, a avut si punct de lucru aici, cu garaj si tot balciul. a ramas numai cu sediul social in baia mare. au garajul mare in germania, nu mai stiu exact pe unde. firma este a unui grec(lagudakis). este firma de familie(a doua sau a treia generatie). si este expert in cursele de romania( dupa cum scrie si pe prelatele lor). nu stiu exact cum platesc, insa stiu ca sunt foarte putini soferi care au plecat de la el, si cred ca asta spune multe despre seriozitatea firmei. ce e sigur e faptul ca nici macar nu exista termen de comparatie cu waberers. asa ca nu sta pe ganduri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

dar mie mi-o promis un prieten un loc la firma,si o zis ca de la nemti vine acasa,e acasa in fiecare sfarsit de saptamana,si se da la o cursa 350!si ruta asta(SCHWABACH-BLAJ)ESTE 1255 KM,ORICUM SOCOTESC!DAR nu imi vine sa cred,ca mi-o dat teapa,ca am lasat de WABERERS, sa vin la ei!!

dar acum oricum mai caut si altundeva de lucru,am experienta peste un an,la WABERERS 6 luni+card toho+atestat transport marfa+card DIDb(data identification database),si doresc sa ma angajez la o firma serioasa!de ma poate ajuta cineva,sa ma anunte la nr urmator;0748350372!!si sunt din ZALAU!!MOLTUMESC--ROBERT

Tebuie sa ai in primul rand incredere in prieteni, ma bucur ca colegii te-au convins sa iti schimbi hotararea luata dupa raspunsul lui gabytrucker, iti pierduse-si de tot optimismul,erai foarte dezamagit.

Multa bafta si nu uita in viata bazeazate in primul rand pe familie,prieteni si apoi pe alte persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.