Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Atestate - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salutare colegilor, e cineva din Timisoara interesat sa faca atestatele pentru transport marfa, agabaritic si ADR? Am vorbit la Blitz si am inteles ca au o oferta prin care daca ne inscriem doua persoane deodata primim 50% reducere.

Lista preturilor este:

-250 lei atestat transport marfa

-250 lei atestat transport agabaritic

-400 lei ADR

In total 900 lei, deci 450 lei de persoana ar veni. Nu stiu daca include si proba practica dar in vara cand am facut pentru categoria B la ei am platit 45 lei sau 50 lei proba practica. Daca e cineva interesat rog sa ma contacteze pe ID: arny_messi_30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegilor, e cineva din Timisoara interesat sa faca atestatele pentru transport marfa, agabaritic si ADR? Am vorbit la Blitz si am inteles ca au o oferta prin care daca ne inscriem doua persoane deodata primim 50% reducere.

Lista preturilor este:

-250 lei atestat transport marfa

-250 lei atestat transport agabaritic

-400 lei ADR

In total 900 lei, deci 450 lei de persoana ar veni. Nu stiu daca include si proba practica dar in vara cand am facut pentru categoria B la ei am platit 45 lei sau 50 lei proba practica. Daca e cineva interesat rog sa ma contacteze pe ID: arny_messi_30

haha :))) ..Aici nu e vorba de nici o oferta  ..din cate vad eu e vorba de niste ciubuc:))

480 atestat marfa+agabaritic(moca)

350 lei atestat ADR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sunt curios,daca cineva vrea sa faca la tine doar marfa + ADR costa doar 650 lei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu prea am inteles ce vrei sa zici. Si nu face nimeni la mine nici un atestat. Eu vreau sa merg cu cineva sa facem ca sa platesc mai putin, nu am nici o treaba cu Blitz, doar ca mi se pare mai ieftin fata de alte scoli din Timisoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Members

Anuntul ramane valabil doar pentru ADR. Pentru Marfa si Agabaritic am reusit sa gasesc coleg. Daca vrea sa faca cineva ADR contactatima la ID: arny_messi_30.

Este 400 lei pretul normal ADR, daca ne inscriem doi oameni platim 200 lei fiecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.