Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut asociat pentru achizitie cap tractor+semiremorca


Postări Recomandate

  • Members

Salut colegi ,

Cei care s-au saturat sa slugareasca la patroni dar care au agonisit ceva banuti si suneti dispusi sa investim 50%-50% pentru achizitionare cap tractor + semiremorca contact florin 0722854490

Dispun de 25000E-30000E ( in 1-2 luni prin vanzarea unui teren )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La banii astia iti cumperi un cap tractor "beton" si poti merge ca si tractionist pe Comunitate. Orice asociere implica (in 99% din cazuri) discutii, certuri si implicit "despartiri" paguboase. Eu vorbesc din experienta. Decizia iti apartine. Oricum, bafta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare!intradevar,cind lucrurile sint amestecate incep sa miroasa.poate sa ma invete cineva ,ce am de facut ptr.a baga un cap-tractor la lucru pe comunitate?unde sa caut ptr.a perfecta un contract?efectiv,nu stiu de unde sa incep.

multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Anunt preluat de pe Bursa Transport:

Societatea italiana de logistica si transport Fercam Spa cauta tractionisti (cap tractor euro 5) pentru sediul central din Bolzano, pentru transport in Comunitatea Europeana cu remorcile Fercam (fara chirie), in special intre Italia, Germania, Benelux (round trip), Austria.

Fercam Spa garanteaza activitate pe tot parcursul anului, cu un minim de 12 000 - 12 500 km / luna pe camion.

Putem asigura cardul Shell pentru plata motorinei si a taxelor de drum, costurile fiind compensate la facturare ( recuperarea TVA-ului se face in luna urmatoare ).

Calculul km parcursi se va face la sfarsitul lunii cu ajutorul programului MAP & GUIDE.

Plata facturilor se va efectua la 60 de zile de la data facturarii (sfarsitul lunii). Putem face plata facturilor imediat dupa facturare, in schimbul unui procent de 2,5% din valoarea facturii, in cazul in care nu aveti cardul de motorina prin Fercam Spa. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon: +40 374 030 146 sau +40 758 232 551

Pot sa-ti spun ca sunt seriosi si fac platile la timp ! Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

multumesc mult de tot!pe aceasta bursa de transport se pot gasi si alte astfel de anunturi? eu ma interesez ptr. un bun prieten care lucreaza in domeniul agricol si are 3 capete tractor pe care le utilizeaza numai in scop propriu ,dar ar vrea sa le foloseasca si in alt mod.eu am incercat sa-mi fac cont pe bursa de transport dar imi cer si date despre firma...iar eu... :)

multumesc inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pe BursaTransport au acces numai persoanele judridice care au ca si obiect de activitate transportul rutier de marfuri, case de expeditie sau societati comerciale care au nevoie de transport pentru marfurile proprii. Daca nu ai o societate comerciala nu ai cum sa-ti deschizi cont pe Bursa Transport !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.