Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut de munca pe italia,spania sau UE


Postări Recomandate

  • Members

Va salut dragi colegii!

Ma numesc Aurel, am 35 de ani din Bucuresti .Caut de munca daca se poate ca cineva de pe aici sa ma ajute sa gasesc si eu ceva pe Spania,Italia sau UE.Disponibil si pentru oferte de echipaj gata format .

Am experienta de sofer profesionist de peste 5 ani , in regim national si international

Capacitate de munca in echipa ,rezistenta mare la efort prelungit

Posesor cat : b-1998,c+ce-2008; atestat marfa general ; card tahograf; analize medicale si aviz psihologic , ambele la efectuate

Activitate extinsa in conducerea auto in regim national si international pe camioane cu semiremorca frigorifica si prelata, si pe camion cu remorca frigorifica

Vorbesc la nivel incepator italiana si engleza

Imi ofer servicile unei firme serioase . Pentru contact : tel 0729951809 sau robertandrei2004@gmail.com

Va multumesc dragi colegi si drumuri bune sa aveti . O zii buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Si crez ca cineva o sa te invite sa trimiti CV uri sau direct in camion, la munca?

Pe pagina de start este o rubrica cu oferte locuri de munca. Citeste si incearca sa contactezi companiile de acolo.

Daca tot dai mesaje de genul asta aici, se pot considera flood si vei fi ban- at pana la urma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Capacitate de munca in echipa ,rezistenta mare la efort prelungit

Asta cu efortul mă depășește! de ce ai nevoie de el cand mulți dintre noi ne zbatem sa avem drepturi si sa circulam si să muncim la 'program' :-o

În fine ' încearcă. Bring.Nothegger.Jost Group.Hessers. Etc.etc. Firme sânt. Nu te cauta nici o firma aici sa iti de.a de muncă ' (mai ales si 'seriose' cum ai pretentia)

Baftă si lectură plăcută pt că oferte sânt destule daca Si experiență. Poate nu chiar pe moment. Dar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Capacitate de munca in echipa ,rezistenta mare la efort prelungit

Asta cu efortul mă depășește! de ce ai nevoie de el cand mulți dintre noi ne zbatem sa avem drepturi si sa circulam si să muncim la 'program' :-o

În fine ' încearcă. Bring.Nothegger.Jost Group.Hessers. Etc.etc. Firme sânt. Nu te cauta nici o firma aici sa iti de.a de muncă ' (mai ales si 'seriose' cum ai pretentia)

Baftă si lectură plăcută pt că oferte sânt destule daca Si experiență. Poate nu chiar pe moment. Dar....

la faza cu efortul nu ma refer a depasi programul sau ceva de genul sa o rup pe magnet . tot stau si analizez oferte dar nu prea gasesc firma serioasa , de gasit am gasit ceva dar nu accept plata la km , si am mai gasit ceva gen plata la zi calendaristica 35e*x30=1050e ptr bani asti nu plec de acasa nu sunt asa de disperat sa plec de acasa pe bani de nimik . genu de oferta al firmei Skyptrans sau geodis... mai bine nu ...de acord cu tine daniel, la fa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.