Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Camion ramas fara frane...scapat de sub control


Postări Recomandate

  • Members

Salutari! Nu am reusit sa mai intru sa va spun rezolvarea acestui subiect cu expertiza tehnica! Deci in final la expertiza efectuata in Franta s-a descoperit ca acel camion avea probleme grave ascunse la sistemul de franare si chiar partea electrica. Oricum inainte sa plece in cursa a fost scos din service unde a facut revizia! Deci pentru acest incident vor raspunde firma si acel service din Italia! Asigurarea camionului si a firmei a platit toate pagubele produse!  Oricum in final nu a fost SF deloc. Aceasta inseamna nepasare si baie de joc a unei firme de nimic. Bine ca nu a fost mai grav si nu au fost implicate alte masini sau vieti omenesti!  Sanatate si numai bine...Viata are prioritate!

Se poate inchide topicul sau sterge postarea! Multumesc! 

Viata merge mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

multumim pentru comentariul cu rezolvarea problemei...celalalt mi-am permis sa il elimin deoarece putea incita la discutii contradictorii si ar fi trebuit sa intervin ulterior..postarea nu se va sterge, dar daca doresti putem inchide topicul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.