Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sofer cu, camion propriu caut de munca


fery20

Postări Recomandate

  • Members

Va salut . Ma numesc Dogarel Silviu am 26 de ani lucrez pe camion 40 t de 5 ani si de aproximativ un an jumate lucrez cu , camionul meu propriu ca tractionist. Camionul este Man TGX 18,480 BLS an 2008 euro 5 . In prezent lucrez cu o firma din spania si din motivele financiare care le intampin cu aceasta firma vreau sa reziliez contractul cu ei . Sunt  o persoana serioasa si responsabila. Garantez efectuarea curselor la timp si siguranta marfii atata timp cat imi permite legea si implicit aparatu tahograf.

Cerintele mele sunt :Minim 90 centi pe kilometru plin-gol , nu platesc chirie la semiremorca in banii astia, nu depasesc M.M.T.A 40 T, nu astept  returul decat daca mi se plateste stationarea  cu exceptia cazului in care am nevoie de un repaos saptamanal si anunt eu cand pot incarca. Exclus plata la 45 de zile . Sunt de acord sa platesc comision  de 3,5%  in cazul in care mi se livreaza banii in aceeasi zi cand bag cmr-urile  in cont. Nu accept nici un fel de manipulare a tahografului, nici un fel de depasire de program , nu platesc nici un cent penalizare pentru intarzierea la unele livrari din cauza dispecerilor . Doresc colaborare pe o perioada lunga . Firmele care pot indeplini un minim din ce am scris eu sa-mi lase un mesaj aici.

E-mail : fery_taxi20@yahoo.com

Telefon:0040736033386 

Cu rescpect

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegule !

 

Aici nu gasesti tu parteneri . Doar daca vrea cineva sa te ajute .

 

Incearca aici :

 

Buna ziua .

Avem nevoie doar de cap tractor .

Se tracteaza semiremorcile noastra si nu thebuie sa platiti nimic.

Aveti  in acest e-mail conditiile de colaborare.

Se platesc 0.84euro/km +autobenzile (euro5)

Daca se lucreaza pe Anglia toata saptamana si se vine in week-end pe continent se platesc 0.90 euro /km +toate cheltuielile cu poduri etc.

Se factureaza o data pe luna iar plata este la 30 de zile .

Daca aveti cardurile dumneavoastra se poate incasa la 15 zile cu un comision de 2%

Se fac in jur de 11000-12000 km /luna .

Daca aveti intrebari nu ezitati sa ma contactati.

O zi buna

 

 

Martine Pitteljon

Accounting assistance

SERVICE TOWER ZEEBRUGGE
A+S Zeebrugge
Koggenstraat 3
8380 Zeebrugge

Tel: 0032 (0)50 50 00 39
Fax: 0032 (0)50 54 54 68

E-mail: martine.pitteljon@anterist-schneider.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.