Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • Moderators

Fedex, Nur, Can, Fac,  cu intermediari la Oradea alde Daniel Stiube , Alin si Palovici sunt niste excroci, am lucrat la una din firmele mentionate nu platesc te forteaza tot timpul sa mergi cu magnetul cardul scos sau sa ti "rupi" cardul.

Disponenta este o "fufa" care este de fapt traducatoare(dar traduce numai ce vrea ea) i ti da adresele complet gresit, dar vina o arunca pe tine ca sofer ca nu stii sa interpretezi, stai cate 2 ore pana i ti da urmatoarea incarcare si apoi te preseaza ca de cxe n u ajungi..

Ceea ce este scris mai sus ca la Fedex se plateste bine si la timp este scris de unul din "argatii" de la Oradea pe contul meu si in numele meu, si este o minciuna ordinara, se plateste(atunci cand se poate) cu 0.065/km(mai prost ca in tara la noi ) iar salariul se da kipuril;e pe 15 ale lunii dar poti sa stai si cate 2-3 luni pana vezi ceva bani(asta in cazul in care i mai vezi, de obicei se ajunge la teapa)

Drumuri line fara capre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

scuze,sunt off topic dar nu mam abtinut,

mamitzoiu daca tu spui ca altcineva a intrat pe contul si cu numele tau si a postat ceva in numele tau eu consider ca e o problema grava.Ori ai dat tu datele,ori ti sa spart parola,oricum in ambele  cazuri cred ca cel mai bine este sa te adresezi urgent conducerii forumului,schimba datele,parola,este cel mai bine.Drumuri bune si nu te supara pentru atentionare,mi s-a parut firesc sa incerc sa te ajut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

sal cico

tot respectul pt tine am vazut ca esti mai totdeauna prezent pe forum scrii scurt si la obiect nu intri in polemici(ca mine :) :)  ) si dai si sfaturi bune dupa cate am mai citit

Deci practic vina este in totalitate a mea pt ca am intrat pe net si pe site de pe laptopul firmei de la Oradea, iar "gagautza" alde mine a uitat sa se delogheze....asta e

Drumuri line fara capre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.