Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ati auzit de curs?


cristian2008

Postări Recomandate

  • Members

Pe cine intereseaza suna.Corect?

Bun.In 23 ianuarie incepe cursul,care e gratuit,se ofera cazare si mic dejun gratuit deasemenea.Mi-au cerut sa trimit Cv si copii dupa documente la un nr de fax.Trebuie sa vb italiana.Pt cine nu stie italiana se face si curs de italiana gratuit.Cam asta ar fi...Voi trimite CV si daca tot sunt din Oradea merg si la curs.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Hai sa va spun eu desre ce este vorba cu Donatiro si cursul lor de la Oradea deci eu va spun cum a fost in ianuarie cand am fost acolo in primul rand vorbim despre alta firma de cum ajungeti acolo si anume Italmarco care are ca si obiect de activitate rambursare tva,consultanta financiarapentru investitii in Romaniasi agent de munca temporara singura legatura e ca vine Donati sa ne invete pe noi cum sa mergem cu o masina timpii de odihna smd de pacra soferia sa inventat la broscari deci nu e ca daca va chiama la curs santeti ca si angajati.Pe mine personal m-au plictisit 3 zile vorbind despre nimic lucruri pe care le cunosteam si cand sa vorbim de ceea ce ne durea pe noi cel mai mult adica despre un loc de munca care trebuia sa ni se ofere ne-a trimis acasa despre asta este vorba.In concluzie daca santeti din zona si santeti incepatori mergeti dar in rest nu se merita ca va chetuiti banii degeaba si pierdeti timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • Members

mai stie cineva ceva de cursul asta? se tine din nou?

am vazut ca primul mesaj din topic e din ianuarie...

daca da, merita? ar putea cineva care a fost la curs sa ne povesteasca cum a fost si daca a invatat ceva nou?

ma rog, in principiu orice curs ar da (mai) bine la cv, dar parca nici sa pierzi timpul degeaba nu se merita.. sau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Members

Fratilor eu am fost la acel curs acum 6 sau 7luni tot cu speranta ca poate o sa ma angajez pe comunitate. Totul e o vrajeala. Eu nu aveam experienta pe comunitate dar colegii mei cu care am plecat aveau la greu.Sa angajat careva ?? Cu unul dintre ei tin legatura si acuma. lucram in Spania. Nu la sunat nici in ziua de azi. Deci atentie cum va cheltuiti banii pe transport.?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.