Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Anunt real?


grozav ilie

Postări Recomandate

  • Members

Salut, am gasit un anunt pe tocmai.ro, am cerut mai multe informatii si uite ce am primit:

Buna Ziua In primul rind va multumim pentru ca sinteti interesat de acest post de munca Sofer Distributie . Va informam ca Firma PRIZMA LTD.UK.COM va da posibilitatea de a lucra pe teritoriul ANGLIEI SI IRLANDEI ca Distribuitor pentru Firma angajatoare TEC INTERNATIONAL avand disponibile 30 posturi de sofer cat B Comisionul se incaseaza de la Angajator nu se percepe comision de la candidat. CERINTE: experienta minima 3 ani , cunoasterea gps-ului ,orientari Geografice, fara incidente in ultimi 3 ani, rezistenti la stres comportament bun in trafic ,fara antecedente ,dialog de conversatie placut,,,

BENEFICI: Salar 2500 lire in primele 3 luni ,cazare la hotel in functie unde aveti posibilitatea de a parca si poposi ,hrana la alegerea dv, limita cheltueli pe o zi in deplasare cursa este de 45 lire suportata de Angajator (veti primi fiecare sofer un card de urna unde aveti limita de cheltueala pe zi) salariile se platesc in fiecare saptamana ,orele suplimentare se platesc aparte 7 lire pe ora, program normal de munca este de 12 ore pe zi 5 zile pe saptamana, Autoutilitara este dotata cu ultimile optiuni de confort navigator incorporat, Beneficiati de Asigurare de viata gratuit din partea Firmei Angajatoare, Perioada de contract este de minim 1 an ,curs de limba engleza gratuit,telefon mobil,. CHELTUELI: Fiecare candidat sa trimita copie Permis conducere legalizat la Notariat , Recomandare din partea unei Firme unde ati mai lucrat,Cerere de angajare pe care o sa o primiti de la noi, pe care o competati la versiunea ,,re,, Contractul de munca se semneaza in momentu sosiri dumneavoastra in Londra in prezenta asistentului nostru cu sediul in criklewood brodway nr nw2 3up ,,London, tel: 07404774824 Plecarea deplasarea din Romania se face de catre fiecare in parte pe cont propriu pina la adresa de mai sus mentionata, Acte de calatorie C.I sau Pasaport ,Cererea de Angajare si copia Permis legalizata si Recomandarea sa fie trimise inapoi pina pe data de 12 aprilie sa se poata finaliza negocierea dintre INTERMEDIAR si ANGAJATOR plecarea se face dupa 15 zile de la data de 12 aprilie cind se depun actele de angajare, PENTRU CEI CARE NU POT FACE FATA CERINTELOR VA PUTEM VENI IN SPRIJIN CU URMATOARELE: Recomandare in Limba Engleza +Legalizare copie Permis de Conducere+C.V in Engleza+Cerere de Angajare tradusa in Engleza ...toate la pretul de 10 lire respectiv 50 ron care se pot depune direct in Contul RO29RZBR0000 0600 1259 3187 deschis la raiffeisen bank la depunere specificati (salari sau servici) Beneficiar Gheorghe Corduneanu Asistentul si corespondetul nostru care se ocupa de actele dv. ATENTIE ,,Aceasta taxa nu este pentru locul de munca este pentru serviciile de finalizare acte angajare , cei care fac singuri actele cerute si le trimit nu mai achita nimic ,,, Cu stima Director Martin CERERE DE ANGAJARE

Functia ocupata_____________

Perioada contractului de munca_____

Salariu de incadrare______________

CERERE

Subsemnatul (a)_____________________________________ cu domiciliul stabil in ________________ str_________________________nr._____ bl______ ap____sectorul____ judetul __________________, posesor al buletinului de identitate seria ____nr___________ eliberat de Politia____________ la data de _________________.

Va rog prin prezenta sa-mi aprobati angajarea in cadrul firmei Dvs. pe un post corespunzator pregatirii.

Mentionez ca sunt nascut (a) in localitatea________________________ la data de _______________ fiul ( fiica ) lui __________________ si al ______________________.

Declar pe propria raspundere ca am / nu am un loc permanent de munca.

Sunt / nu sunt beneficiar al unei pensii de asigurari sociale sau alocatie de sprijin, somaj.

Ma angajez sa respect prevederile contractului individual de munca, sarcinile din fisa postului si programul de lucru stabilit.

Semnatura _____________________

Data____

Pentru cei care fac actele cu noi atasati chitanta de 50 ron de la Banka raiffaisen

Ati mai auzit despre firma asta, oare e pe bune? Eu am ceva dubii, pare cam suspect anuntul, nu am gasit date despre firma sau date de contact plus ca numele Gheorghe Corduneanu e de interlop.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

BENEFICI: Salar 2500 lire in primele 3 luni ,cazare la hotel in functie unde aveti posibilitatea de a parca si poposi ,hrana la alegerea dv, limita cheltueli pe o zi in deplasare cursa este de 45 lire suportata de Angajator (veti primi fiecare sofer un card de urna unde aveti limita de cheltueala pe zi) salariile se platesc in fiecare saptamana ,orele suplimentare se platesc aparte 7 lire pe ora, program normal de munca este de 12 ore pe zi 5 zile pe saptamana, Autoutilitara este dotata cu ultimile optiuni de confort navigator incorporat, Beneficiati de Asigurare de viata gratuit din partea Firmei Angajatoare, Perioada de contract este de minim 1 an ,curs de limba engleza gratuit,telefon mobil,

pana aici mi-a placut...:) dupa mine cred ca is profesori iesiti la pensie, le au la compuneri :):Dx_x[-x:-t

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La ce agramat scrie si dupa cum mananca literele si daca te hotarasti sa te risti mai mult ca sigur vei pierde 50 de lei. Deci sfatul meu ar fi ca de 50 de lei sa mananci un gratar si sa bei o sticla de vin. Te vei simti mult mai relaxat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Șoferi ptr Anglia cu catg.B..baiatul a gândit bine..ce a zis cu b ul sunt o grămadă de fraieri care poate pun botul..ca,cu c ul si e ul..vad ca se intra greu si nu prea pun botul la vrajeala lor...2500 de lire in prima luna...ba toți suntem prostii numai alții este destepti ;D:ymapplause: 10 lire de la o grămadă de amarati un concediu ptr ei undeva poate i haleste Rechinii..nu mai profitati fratilor de omul disperat si amarat ptr un loc de munca...dacă nu mai ai nici frica de Dumnezeu nu mai ai nimic..păcat..ajungem sa ne mancam mai rău ca animalele.. :-q

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
orcine anunt in care se cer bani pt a te angaja e 90 la suta teapa,prin urmare faceti cum credeti dar mai bine jucati la loto banii aia ca aveti mai multe sanse sa castigati decat sa ajungeti sofer in anglia:))

GRESIT,,,,,100% este teapa,,,,,,,,firmele care se ocupa de forta de munca au comision din partea inteprinderilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.