Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

urgenta , va rog atentie !!


Postări Recomandate

  • Administrators

Apel umanitar la colegii din zona Londra

Avem un coleg ramas in Londra West care a luat teapa de la o firma si acum nu are bani de plecat din Anglia, doarme in autohof pe jos.

Cine e in zona si poate sa il scoata macar din Anglia catre Franta, Germania?

.

Multumesc

Viorel Cojocaru

0734 606 763

M4 HAUSTON WEST TW59NB LONDON .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Buna ziua , revim cu problema domnului Viorel Cojocaru , intre timp am reusit sa ii fie încărcată cartela asa ca poate fi contactat la numărul 0734 606 763 ,rog atentie , desi am reusit sa găsim transport către tara , prioritatea acum este revenirea in regim de urgenta la fostul loc de munca si pentru a fi preluat de fosta firma din Germania sau Franta rog ca cei care au posibilitatea de al prelua din Londra sa il contacteze telefonic sau direct la locatia pe care o voi indica . Atentie , domnul nu are bani asupra lui , rog deplasarea si oferirea unei alimentatii corespunzătoare , de orice cheltuiala ma voi ocupa eu ulterior ! Multumesc pentru atentie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dupa multe telefoane si incercari ale mele, colegul Victor Cojocaru a ajuns in parcarea Moto Services Reading de unde va fi preluat in cca 2 ore de un camion al firmei unde lucrez, in vederea angajarii. Interesant este ca a ajuns aici, din Hunslow NW Londra (cca 135 km), cu ajutorul unui sofer polonez!!! Toti romanii intalniti de acesta in parcarea unde se afla au refuzat sa-l ajute! Dar acum este pe maini bune si-i urez bun venit in companie! Tot ceea ce s-a intamplat cu acest om este din vina exclusiva a angajatului Victor de la EDJ Logistic si este bine ca lumea sa stie ca aceasta firma a abandonat un om fara nici o remuscare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.