Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

taxe de drum Romania-Franta


Postări Recomandate

  • Members

Salutare , rog pe colegii care stiu sa-mi spuna cam cat m-ar costa taxele de drum pentru un cap tractor euro 3 din Romania pana in Franta si inapoi cu o semiremorca. Care sunt varianteie cele mai ieftine (pe nationale sau pe autostrazi). Sau in cel mai fericit caz daca stiti pe cineva care ar putea sa-mi aduca 2 semiremorci din Franta pana la Arad. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am mai vazut anuntu,vazind ca nu raspunde nimeni iti recomand eu ,sa te duci tu cu capu dupa ele 20 gol si 25 cu remorcile dupa tine, si sa incarci una peste alta ,le desfaci si le urci cu o macara mica sau un stivuitor ,ceva la fata locului ,le impachetezi si gata.daca ma intrebi cit face pina acolo ,iti raspund cit costa un opel astra in germania?,raspunsul este depinde de care vrei...la costuri nu ma bag, ca la afaceri si politica toti sint buni....drumuri bune si pe PM vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Inca o data imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie. Cred ca mi-ati sters si cealalta postare referitoare la asta. Va rog sa-mi spuneti in ce sectiune ar trebui sa postez. Multumesc ! Iar cu privire la subiect astept mai multe raspunsuri clare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.