Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Soferite ...de TIR


mikipo85

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • Members

Iti urez mult succes pe drumul asta..eu una sunt cu sotul meu pe comunitate si pot sa-ti spun ca daca si iti place ceea ce faci nimic nu ti se pare greu,trebuie doar curaj,prudenta si dedicare. Referitor la igiena dupa cum spunea o colega mai sus crede-ma ca daca acasa esti o persoana curata la fel poti sa fii si pe camion,asta depinde de persoana ta.Sunt peste tot dusuri,spalatorii de rufe si restul te gospodaresti tu. Drumuri bune colega si Doamne ajuta la toti colegii !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua colegilor si colegelor.Imi permit sa scriu si eu in acest subiect deoarece si sotia mea a terminat cu scoala si acuma da atestatele.As vrea sa rog un coleg sau o colega care poate sa imi dea o informatie despre vreo firma din spania care ar cauta familie pe camion,cu acte de spania cat si fara.Avem amandoi ate de spania,am locuit in spania 7 ani si am vrea sa ne intoarcem napoi in spania.Multumesc anticipat tuturor si va doresc drumuri bune si fara cuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • Members

Buna colegi si colege ... Eu demult caut o fata sa ii placa treaba asta ca singur m-am urat de toată Europa .... Daca e vreo fata care vrea sa lucreze in echipaj cu mine scriemi un mesaj pe Facebook Alejandro Mateo ... Tot acolo se pot vedea si detalii despre mine ;) drumuri bune sa aveți :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.