Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ofer munca pt capuri tractoare in Spania


ValentinT

Postări Recomandate

  • Members

Ma numesc Valentin Adrian Tule,lucrez in Galadtrans,avem nevoie de capuri tractoare pentru munca.

Se face toata Europa la pretul de un euro gol-plin din data de 1 octombrie pana in 1 mai anul urmator,si restul anului 90 de centi pe kilometru.

Se poate si cu ansamblu complet.

Chiria la frig este de 1500 de euro lunar.

Plata se face prin confirming , la o saptamana aveti banii in cont,prima cursa,dupa aceea la 3-5 zile.

Numar de telefon:0034698393472

Avem doar 5 friguri libere de moment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ma numesc Valentin Adrian Tule,lucrez in Galadtrans,avem nevoie de capuri tractoare pentru munca.

Se face toata Europa la pretul de un euro gol-plin din data de 1 octombrie pana in 1 mai anul urmator,si restul anului 90 de centi pe kilometru.

Se poate si cu ansamblu complet.

Chiria la frig este de 1350 de euro lunar pt cei care vor sa lucreze cu 1€/km iar cine lucreaza cu 0.90€/km tot anul nu plateste chirie.

Plata se face prin confirming , la o saptamana aveti banii in cont,prima cursa,dupa aceea la 3-5 zile.

Numar de telefon:0034698393472

Avem doar 5 friguri libere de moment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Ma numesc Valentin Adrian Tule,lucrez in Galadtrans,avem nevoie de capuri tractoare pentru munca.

Se face toata Europa la pretul de un euro gol-plin din data de 1 octombrie pana in 1 mai anul urmator,si restul anului 90 de centi pe kilometru.

Se poate si cu ansamblu complet.

Chiria la frig este de 1350 de euro lunar pt cei care vor sa lucreze cu 1€/km iar cine lucreaza cu 0.90€/km tot anul nu plateste chirie.

Plata se face prin confirming , la o saptamana aveti banii in cont,prima cursa,dupa aceea la 3-5 zile.

Numar de telefon:0034698393472

Avem doar 5 friguri libere de moment.

Valentin Adrian și Tule,,,

Te.a intrebat ceva un coleg.admin.viitor client.un anume cineva!

Ai măcar bunăvoința si raspunde.i. nu posta in coontinuare cu indiferență si ignoranță

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

cred ca ocolest raspunsul corect ...intrebarea era...daca lucrezi pentru firma mama,tragi remorca lor....tu deci inchiriezi la ei doar capul tractor...de ce sa platesti chirie la remorca ?? NU CUMVA E LUCRU ROMANESC... nu de alta dar este prima oara cind aud...stiu ca cine inchiriaza capul tractor ia banii conform acestei chirii..nu ia bani mai multi ca trage si remorca ca sa ii puteti scade ulterior luindu-va chirie... poate ar trebui marita plata atunci pentru inchiriere si in loc sa platiti pentru un cap tractor sa platiti pentru tot ansamblul...nu??

[comentariu personal]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Intrebarea este:De ce trebuie sa platesc chirie pentru remorca din moment ce eu nu transport alta marfa decat marfa ta?Inteleg sa platesc chirie in momentul in care car cu remorca ta marfa unei alte case de expeditii.Dar cum roamanii nu mai pot pacali decat pe romani,nu trebuie sa ne mai mire nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Pt ca noi avem nevoie de transportatori,iar cei ce nu dispun de remorca ,au prilejul de a inchiria una prin intermediul firmei.

Nu am deschis topicul pt a informa la modul general ,metoda de lucru spaniola,am deschis topicul cu alt scop,cei care nu respecta finalitatea sunt rugati sa isi exprime parerea in topicul adecvat.

O zi buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Sunt romanca si am un contract de munca cu o incadrare de o anumita suma de bani.Scopul meu este de a implinii sarcinile postului pe care il ocup.Nu bag mana in buzunarul nimanui si nu cer comisioane ,atentii sau cine stie ce alt fel de plata.

Repet:pt alte obiectii care nu au de a face cu ceea ce mentioneaza acest topic,va rog sa va exprimati in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Inainte de a te ambala asa tare Alina S trebuia sa iti aduci aminte de mesajele care au mai fost postate ca raspuns la unele oferte facute de tine si de acuzatiile care au fost facute la adresa ta.Daca nu esti convinsa,de spusele mele,cauta in arhiva si poate atunci vei fi mai calma.De aceia am pus si intrebarea la care refuzi sa raspunzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
in acest topic sunt acuzatii foarte grave la adresa dvs domnisoara Alina S

viewtopic.php?f=175&t=9945

Da dar Alina,a trait cu impresia ca uitam repede unii dintre noi.Din fericire pentru noi si din nefericire pentru ea,nu este asa.Asteptam totusi un raspuns concret de la ea si de la colegul ei.Dar cine se aseamana,pot face afaceri impreuna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Grija mare colegi cu plata prin confimng...grija mare la data scadenta,daca are acoperire etc... daca trece data x si nu sunt bani in cont adios confirming

ar fi trebuit sa stii ca nu acceptam scrierea cu litere deformate,atentie pe viitor te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • Members

Daca vi cu remorca ta nu platesti chirie dar daca lucrezi cu remorca firmei normal sa platesti!

Nu e domnule normal deloc sa se plateasca chirie la semiremorca deloc pentru

ca firma dumneavoastra isi ia banii de la clienti si la tractionisti dau jumate din ei. Normal e sa platesti chirie la semiremorca doar atunci cand o inchiriezi si lucrezi unde vrei tu cu ea☺

Editat de fery20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.