Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 166
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

din cate stiu daca stai pe comunitate 11/100km+salar minim+35e daca nu ai incarcare, se sta cam 6 saptamani afara si 2acasa se schimba masinile in austria/worgl. au volvo daf si iveco noi pe comunitate. uni soferi ziceau cai bine alti ziceau ca le trage din km. Sper ca tiam fost de folos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

ai dreptate, sunt platiti cu 11e/100 de km, trag remorci de dhl pe comunitate, poti sta cat vrei..1,2  3 luni chiar iar schimbul se face in general germania . mi se pare a fi o firma serioasa si merita sa incerci dar restul depinde de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am un amic care lucreaza la ei, cara la IKEA si e foarte multumit. Si la proba practica a spus ca e incepator, dar a iesit bine cu testarea, si l-a dat cu un coleg si dupa doua saptamani a luat-o de unu singur, deci incearca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

AM FOST LA INTERVIU;iti trebuie un an exp. extern,cazier auto si juridic ,card ,fisa med.cfr,aviz psihologic,pasaport, atestat,si cam atit . Dupa interviu si proba practica astepti tel. SA TRECEM la ce ne doare; 11euro/100km ,8mil pe tara, 3luni pe comunitate, la fiecare luna afara ai o zi libera in tara plus din concediu, cind te intorci iei alta masina. iar in legatura cu ce spunea colegu este adevarat dar nu ai loc de cei vechi////

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

AM FOST LA INTERVIU;................................................... iar in legatura cu ce spunea colegu este adevarat dar nu ai loc de cei vechi////

salut ! la ce te referi  in legatura cu cei vechi?    si inca ceva , cat se sta acasa?  multumesc!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nici eu na-m avut toate actele,iti da un chestionar antic sa completzi,motoare cu aprindere prin scinteie printe intrebari, intrebari despre tine si parcarea tir-ului cu spateleintre masini

Nu era mai potrivit sa intrebe despre motorul cu aprindete prin compresie ?  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.