Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

VOS LOGISTICS


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Members

Daca nu sa schimbat nimic, filiala e la Oradea/Tg. Mures. Insa cu colegii care am vorbit erau angajati la filiala din Slovenia.

Uite aici un nr. de telefon:

Tarcsai Sándor 00421902904040

Suni frumos, zici ca esti din Romania (domnul Sandor vorbeste romana, engleza si maghiara) si ca vrei sa te angajezi la VOS Logistic.

Am sunat,dar nu cred ca e bun numarul.Suna ocupat. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • Members

au inceput angajarile la vos logistic.firma e pe strada traian vuia 91a,in curte la service-ul MIPA.

Se plateste 35 eur la zi,vor fi bonusuri,se respecta programul de conducere.

Masinile vor fi Scania Highline noi noute.Se va lucra 6 saptamini cu 2acasa.Trebuie sa stii o limba straina,comunicarea cu dispecerii se face prin sistemul de comunicare instalat la bord.

Mai multe pe saptamina viitoare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu am numar de telefon ,dar eu am trimis CV la Vos olanda si mi-a raspuns o tanti de la HR, care mi-a redirectionat CV-ul catre filiala din Ro.am fost la interviu si a fost ok.trebuie o limba straina,sa stii sa completezi un CMR.presupun ca vom da si o proba de conducere in olanda.eu o sa plec catre olanda dumica viitoare pe 15  iulie.Deci fa un CV in engleza si trimite-l la Vos.Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

salut colegii eu am fost la vos logistic angajat am stat o saptamana pe comunitate si am venit acasa,sunt foarte corecti cu banii primesti masina noua scania banii sunt 1000 lei pe tara si 35 euro la zi dar din pacate esti ca si cainele pe lant cam atat succes colegii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.