Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Waberers - Miercurea Ciuc


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members
salut ..este cineva care merge luni pe 7 octombrie la cursuri? eu sunt din calarasi 0727563646 si merg cu masina mea ,mai am 2 locuri libere...

Salut. Poti afla te rog daca se tine interviu sau testare saptamana asta si in ce zi. Te rog suna-ma si pe mine 0723182368. Bafta la cursuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegi...

Am sunat astazi la cei de la Waberers pe numarul postat pe prima pagina (0266312071) deoarece cel postat in pagina curenta este inchis (0746100634) si mi-au zis ca momentan angajeaza doar minim 6 luni experienta pe 40T mtma...In rest classicul "mai sunati peste o luna"...

I-a mai apelat un incepator acum recent??Ce mesaj a primit??

Drumuri bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
eu am fost deja la ei..pe 25 septembrie. si acum astept sa ma cheme la acel curs...dar si eu sunt fara experienta si au cam strambat din nas cand am fost la test.

colegu ,, au strambat din nas ,, in ce privinta... a lipsei de experienta sau a testului si in ce a constat testul , asta daca l-ai sustinut. ms colegu si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ca nu am experienta pe comunitata....sau chiar deloc.. in privinta testului nu a fost deloc greu..un chestionar cu 30 de intrabari ca la atestat...din care trebuia sa faci corect 15. iar la proba practica mers acolo la ei in curta....50m cu spatele...si o parcare cu spatele intre 2 jaloane...nu mia iesit din prima dar domnul examinator sa zis asa e foarte de treaba ma si ajutat..cam atat...

drumuri line...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca a loat 700 e ca incepator bani astea ea loat bine eu am loat si mai putin cind am fost incepator la waberers in 2010 am loat cam 500 e dar intre timp mam experimentat si acum lucrez tot la ei si eau foarte bine de inceput nici o firma nute plateste bine drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.