Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Colegu Costachescu acele acte de la punctul 13 trebuie sa le duci doar in momentul cind te angajeaza.daca nu ai mai lucrat cum spui nu stiu ce sa zic ar fi bine sa suni la ei. Avizul medical l am facut pe 10 iulie si pretul a fost de 161 lei iar avizul psihologic 55 lei. Pentru cardul european nu am platit nimic pt ca eu lucrez de ceva ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare ! Am 31 de ani si detin permisul C,C+E din 2008 B-ul din 2003. Urmaresc de cateva zile acest forum si imi place ce aud de hartl trans. Experienta mea este 0 sau chiar mai mica deoarece la scoala am fost de 2 ori si a treia oara cand m-am suit intru-un camion am dat examanul pe care l-am si luat. Acum din ce stiu eu la hartl trans dai un test sau te invata in Tm una alta. In timpul ala de o saptamana sau cateva zile ce le stai in TM ai cazare sau tre sa iti cauti tu ceva unde sa locuiesti ? Si sunt sanse sa te cheme si sa nu te i-a ? Sincer sa fiu de drumuri nu ma speriu , am emotii la stapanirea tir-ului sau cum o sa fie... Si ce anume te invata pana pleci in cursa ? Daca ati putea sa-mi raspundeti la intrebari....

Mersi anticipat si Drumuri Bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna socul,la Hartl trimiti dosarul,te cheama ei,stai o zi prin Tm,la ei la firma,te mai plimba putin prin oras cu analize si deschidere de cont la Tiriac apoi cu o masina va trimite in Autria,iar de acolo iti iei zborul cu camionul,bineinteles cu un titular.Multa bafta iti doresc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Tu pleci direct cu titularul,da ca vrea sa te invete ceva,te invata,dar da ca nu,nu.Nu-ti va arata nimeni nimic la Tm,cum ti-am spus,te urci in camion si-i dai bice.Dar stai linistit,toti probabil au inceput asa,acum depinde ce titular nimeresti.Inca odata "BAFTA" si Doamne Ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca plec la ei se poate sa zica dupa o cursa ,doua ca nu mai au nevoie de mine ? Intreb deoarece acum am servici si l-as pierde daca m-as duce la ei... nu as vrea sa am surprize din astea. Cunoasteti cazuri din astea la hartltrans ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

socul69 eu am fost la ei 3 luni am prins cate ceva si apoi am plecat mai departe, iti raspund la intrebare , stai linistit daca asculti de titular si iti faci treaba nu te trimite nimeni acasa. Dar tra sa mai sti si tu unele chesti exemplu : sa nu accepti sa scoata cardurile si sa mergeti fara carduri cand nu mai aveti program in cazul acesta suni repede la firma de fata cu el si le spui nu are voie sa faca acest lucru, se mai pune macnetul dar asta este trebuie sa accepti ori nu ai 2 variante risti sau pleci acasa, in rest daca sti cum sa te comporti cu titularul poti sa il cumperi ca doar nu e zeu succes si drumuri bune!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ms de lamuriri si sfaturi . Daca mai aveti si altele sunt bine venite. Asta vreau si eu sa adun ceva experienta .. acum cat a dura 3-4 luni si un an daca e cazul. Din pacate nu stiu pe nimeni care e la ei...

Inca odata mersi la amandoi si Drumuri Bune !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

de la soferii angajati la hartltrans astep un raspuns va rog frumos in legatura cu cazierul auto din 2007 si pana in prezent am vreo 10 mentiuni din care 9 dintre ele legate de centura semnal la viraj sau parcare neregulamentara si una despre un accident in care nu am pastrat distanta corespunzatoare..va fi o piedica pentru mine aceste mentiuni la angajare? sunt incepator fara experienta pe categoria CE. Va multumesc frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
de la soferii angajati la hartltrans astep un raspuns va rog frumos in legatura cu cazierul auto din 2007 si pana in prezent am vreo 10 mentiuni din care 9 dintre ele legate de centura semnal la viraj sau parcare neregulamentara si una despre un accident in care nu am pastrat distanta corespunzatoare..va fi o piedica pentru mine aceste mentiuni la angajare? sunt incepator fara experienta pe categoria CE. Va multumesc frumos.

nu iti cere cazierul asta,doar juridic...probleme penale sa nu ai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
buna ziua! din zona MURES ALBA SIBIU CLUJ,NU MERGE NIMENI LA HARTL TIMISOARA PENTRU INTERVIUL DE ANGAJARE,K M-AS DUCE SI EU CU EI? TEL 0771787960 0757874787

Salut colgu.eu am fost sunat azi sa merg la ei pentru angajare,joi dimineata la ora 10 trebuie sa fiu la ei.bafta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.