Sari la conținut
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
oldtrucker

Locuri unde putem incarca butelia

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Treceai podul de la gara spre autogara, si vis-a-vis de barierele de la intrarea la autogara este statie mare Gpl cu reductie cu tot. 3 min. pe jos...

Multumesc, data viitoare.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in germania la flensburg e aproape de autostrada adresa este FABERGAS WESSTERALLE 143 D-24941 FLENSBURG ti-o incarca cat vrei tu in jur de 5-6 euro butelia de 5l A7 EXIT 2 mai exact

acolo la Flensburg am fost,aveam 2 butelii, una albastra italiana si una rosie poloneza si fata de acolo avea reductii dar nu se potriveau la niciuna. nu stiu ce sa zic ..poate la voi va merge

Partajează acest post

Link spre post
La 01/06/2014 la 20:47, raul1987 a spus:

salut baieti.prin spania (irun,san sebastian) stiti cumva unde se incarca buteli?

Si pe mine ma intereseaza sa incarc butelia ,merg spre spania daca stie cineva vreun loc pentru  gpl ar fi super mersi,drumuri bune

Editat de cico_3504

Partajează acest post

Link spre post
La 23.04.2012 la 20:09, cristibu a spus:

in franta ...N10 Bordeaux -Poitiers....benzinaria avia..truck shop.inaintre de a ajunge la poitiers dinspre bordeaux..ultima benzinarie...plus reductie au ei de care ai nevoie..eu am butelie poloneza..aveau si ptr spaniola..drumuri bune si pofta buna... ;D

nu mai incarca acolo la portughezi

Partajează acest post

Link spre post
La 5/29/2016 la 20:32, Carina a spus:

Si pe mine ma intereseaza sa incarc butelia ,merg spre spania daca stie cineva vreun loc pentru  gpl ar fi super mersi,drumuri bune

Si eu sunt interesat pe Spania unde pot sa-mi incarc butelia... a aflat careva ?

Partajează acest post

Link spre post

Butelia am incarcato in Belgia in orice peco cu "LPG". Trebuie sa ai reductie si daca te intreaba cineva de butelie, sa ii spui ca e butelia pentru sirocou.

Pe mine nu m-a intrebat nimeni nimic. 

Partajează acest post

Link spre post
La ‎07‎/‎05‎/‎2012 la 22:49, iontzu89 a spus:

Mai puteti incarca butelia in Belgia pe A3 la iesirea 34.Iesiti apoi la giratoriu iesiti la prima iesire si e un peco pe partea dreapta(primul).Se poate incarca acolo(fara reductie) sau dupa peco la 200 m este un centru mare de butelii se vede din drum.La centrul de butelii va costa 6 Eur.

Adica la Liege

Partajează acest post

Link spre post

Belgia,A3/E40 Liege zi des Hauts Sarts rue de L,Abbaye 10 ,centru de butelii pe partea stanga,lasati camionul inaintea centrului de butelii,nu prea e loc,drum cu sens unic,cam 6 euro,depinde de butelie,operativi in general,de fapt nu e Liegge,este 4040,Herstal

Partajează acest post

Link spre post
La ‎11‎.‎04‎.‎2014 la 20:11, adi212005 a spus:

bv baieti , idee excelenta , dar stie careva de unde se pot cumpara si reducțiile?

in bazar Iasi, 25lei/buc. cei care vând butelii pentru voiaj.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Important Information

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.