Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Colegu am inteles din ce am citit si eu ca iti ajung bani...cu mancare de acasa(conserve)..sa nu fumezi.....te incadrezi...da macar sa ne sune.....eu baremi ma consider cel mai ghinionist dintre toti care au depus dosar la ei l-am trimis si pe al doilea dosar si tot nu suna !!!!!!..bafta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

m-au sunat acum si mi-au zis ca vineri dimineata la timisoara.

ca idee va trebe 2 conturi deschise la Unicredit Tiriac (lei si valuta)+ extras de cont.

daca mai pleaca cineva din c-ta dati-mi un PM poate plecam impreuna. sau pe mobil 0740 956 948

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bravo....pe mine nu m-au sunat!!!..drumuri bune si doamne ajuta poate intr-un final o sa le placa si ochii mei intr-un final ..ce sa mai zic ghinion curat cred ca bat recordul la ei de cand am depus dosarul de noiembrie........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

suna-i si intreaba daca ti-e dosarul in regula,daca nu ai omis sa pui vre-un act chiar daca le-ai pus pe toate, daca ai scris nr tel pe el, si vei afla si motivul pt care nu te suna!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am sunat Cipriane iti dai seama deja ma stiu ca pe un cal breaz..e ABSOLUT TOTUL IN REGULA...numai ca evita dosarul meu CU TELEFON ,ACTE...tot ce au cerut...si cand le-am spus ca au sunat un baiat care a trimis dosar saptamana trecuta ca nu e adevarat!!!!...da ce sa spui esti la mana lor...mai rau e ca am o familie in spate care trebuie intretinuta si daca astept la ei nu ma pot invurca in alta parte....tot sper la ei..... Ce sa spun cum o vrea Dumnezu...eu unul nu mai am nici o speranta!!! Doamne ajuta celorlanti care pleaca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bafta multa pt colegu Rebone, iar pt Petre eu zic sa incerce altundeva k aici au trecut prea multe sanse pe langa el si deja nu mai e vorba nici de nesansa, nenoroc sau ghinion. Aici este vorba de reavointa din partea cuiva. Parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

in anuntul  lor de angajare spune ca locurile pt cei cu varsta de 40 ani sunt limitate, nu ca tu ai avea varsta asta dar cred ca prefera pe astia mai tineri, zic si eu , ar trebui sa spuna verde in fata , dar na....mai si faci toate a ctele chel tui bani        p u i  sp  e ra nt a ...         

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut si eu colegii,frate de cateva zile tot citesc si eu despre hartl si eu ca si voi tot incepator fara vreo sansa sa ma angajez.in prezent lucrez de 2 ani taximetrist pana acum a mers dar a inceput sa scartaie.parerea mea la hartl pt incepatori e foarte bine pt ca oriunde v-ati duce nu fug nicaieri caini cu covrigi in coada si patroni ciudati sau dispeceri sunt peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pentru cei care sunt ca mine ,,batrani,, pentru HARTATRANS am doar 36 impliniti luna asta..... ca pana la urma asta e, cred ce spune si colegul DRY..... da sa spuna domnule ca stau agatat de joburi de 2 lei sa nu caut undeva de munca serios sa nu incurc ..ca nu e genul meu sa incurc lumea. Si stau asa la munca de pe o zi pe alta ca poate o sa ma sune......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Petre22 tu cauta linistit la 100 de firme si care te ia la ala te duci ca si firmele aduna sute de cv-uri la un anunt si le trebuiesc 3-4 soferi ma refer la firme in general nu la una sau alta,suna si inebunestei pe toti ca nu se supara nimeni macar vad ca ai interes. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca mai stie cineva firme care iau la dublu, eu am carnet categoria E de 10 ani da masina de 40 T nu am condus (decat 20) si nici in afara nu am condus.. daca ma puteti ajuta cu nume sau numere de la firme. Am incercat la Carion la inca o firma din Timisoara la dublu deocamdata nu mai angajeaza...va multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Doamne ajuta..... anunta daca vrei sa vad daca asta e un incovenient ,,varsta,,...  ceea ce nu cred ca  eu i-am intrebat!!!! da mi-a spus un baiat ma daca nu le place fata ta nu te cheama poti trimite si 10 dosare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.