Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Am mai citit si eu ceva din urma pe aici si te dezorientezi total am vazut ca si varsta conteaza este ca eu cand am sunat mi sa spus ca trebuie sa ai intre 21 si 40 dar vad ca de pe la 35 nu te mai chiama te evita si se chieltuie o gramada de bani cu actele......sa speram ca nu este adevarat .... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sal gica si eu sper sa fie adevarat si sa ne cheme dar sa citesti si tu cu atentie daca nu ai citit sa incepi de la pagina 1 si sa vezi ce se scrie de ex este unul care il chiama emanuel sa vezi ce a patit in final si eu am miercuri trei saptamani de cand am trimis actele pentru dosar dar daca mai trece timpul se vede rezultatul si am si sunat la ei de ex.vineri mi sa spus ca dosarul este complect si daca sant disponibil si a zis ca o sa ma sune colegi lor.....in fine mai vedem ce se intampla. :-s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ar mai fi o speranta sa vorbim cu cei care sant titulari sa ne mai puna cate o vorba buna.... este cam ciudata problema asta cu experienta ca toate firmele o cer si pentru cei care au nevoie de doi soferi eu asta nu am inteles ca nu sunt toti tari de cap si nu pot invata de ex. in belgia,spania se uita sa sti o limba de circulatie internationala si doar atat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.