Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salut Colegi, eu am sunat azi lla ei si mi-au zis ca dosarul se depune personal. Sunt din Iasi si nu m-as duce la Timisoara doar ca sa depun dosarul. Voi prin ce serviciu ati trimis dosarul(curierat sau posta)? Ms mult multa bafta la angajare si drumuri bune stimati colegi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da ionutpaun asa este inclusiv pana la punctul 12 uitete pe prima pagina ce acte trebuiesc ca sa iti fie mai usor si pana la ce punct trebuies pregatite in copi le trimiti nu original .

si inca ceva eu daca nu lucrez la cardu ala de sanatate se dau bani ceva ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ionus22 cam se plateste, dar depinde ce la caz la caz. doar cei de la casa de sanatate/asigurari iti pot spune. mergi si intreaba.

baieti, la ce ora se pleaca vinerea din Timisoara, ca duminica stiu ca dimineata pe la 8-9, dar vinerea? ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Ionus22 cam se plateste, dar depinde ce la caz la caz. doar cei de la casa de sanatate/asigurari iti pot spune. mergi si intreaba.

baieti, la ce ora se pleaca vinerea din Timisoara, ca duminica stiu ca dimineata pe la 8-9, dar vinerea? ms

Plecarea pentru vineri e la ora 16. Drumuri bune si mult succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutari la toti soferii! Mai sunt colegi care trebuie sa ajunga vineri la firma la timisoara? Cei care mergeti cu trenul ruta iasi timisoara va rog lasati-mi un pm cu nr tel.poate ne intalnim pe tren :) Ciao!

Te-au chemat? cand ai depus dosarul? Mie mi-au zis ca trebuie sa depun personal dosarul la ei la firma. Sunt din Iasi. Bafta si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
da ionutpaun asa este inclusiv pana la punctul 12 uitete pe prima pagina ce acte trebuiesc ca sa iti fie mai usor si pana la ce punct trebuies pregatite in copi le trimiti nu original .

si inca ceva eu daca nu lucrez la cardu ala de sanatate se dau bani ceva ,

Cu cardul de sanatate: contributia la sanatate este de 44lei/luna si trebuie sa o platesti pentru tot anul asta si (este posibil sa) platesti ca sa ai continuitate 5 ani la rand(anul in curs si 4 ani din urma). cel mai sigur intreaba la CNSAS si iti zic aia exact /..... :-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu lucrez la ei de 3 luni.Am avut liber 2 saptamani si acum ma intorc.Dosarul l.am trimis prin posta si m.au sunat cam peste o luna jumatate! Nu cred ca are rost sa mergi pana la tm sa depui personal dosarul! Oricum ei primesc zilnic multe dosare prin posta! Bafta in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Eu lucrez la ei de 3 luni.Am avut liber 2 saptamani si acum ma intorc.Dosarul l.am trimis prin posta si m.au sunat cam peste o luna jumatate! Nu cred ca are rost sa mergi pana la tm sa depui personal dosarul! Oricum ei primesc zilnic multe dosare prin posta! Bafta in continuare

Mersi de sfat! Asa ma gandeam si eu ca nu are rost sa dau atatia bani pe drum. Drumuri bune! \:D/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Eu lucrez la ei de 3 luni.Am avut liber 2 saptamani si acum ma intorc.Dosarul l.am trimis prin posta si m.au sunat cam peste o luna jumatate! Nu cred ca are rost sa mergi pana la tm sa depui personal dosarul! Oricum ei primesc zilnic multe dosare prin posta! Bafta in continuare

Imi pare rau ca pe acets forum scrie fiecare ce vrea si despre cine vrea dar sa fii atat de penibil chiar e foarte grav oricine dragul meu coleg poate intra sa-ti citeasca mesajele pe care le-ai postat de unde reiese ca ai asteptat 4 luni ca sa te cheme iar acum intri si spui ca ai trei luni la ei si ai fost sunat dupa o luna jumate esti ..........................,dar chiar nu meriti nici macar un pic de respect si apropo iti postez si mesaju tau(Salut.firma asta angajeaza doar incepatori.pe mine m.au sunat luni dar am asteptat 4 luni.deci tre sa ai rabdare.bafta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@sashatulcea ai doar 14 mesaje postate pe acest forum.In cel putin 3 mesaje ai atacat alti useri.Cred ca este cazul sa fii un pic mai sociabil si atent la ceia ce postezi!Nu iti atrag atentia din postura de moderator,ci din postura unui user obisnuit.Daca vei continua cu acest comportament,voi fi nevoit sa intervin din postura de moderator.Si nu cred ca va fi convenabil pentru tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
@sashatulcea ai doar 14 mesaje postate pe acest forum.In cel putin 3 mesaje ai atacat alti useri.Cred ca este cazul sa fii un pic mai sociabil si atent la ceia ce postezi!Nu iti atrag atentia din postura de moderator,ci din postura unui user obisnuit.Daca vei continua cu acest comportament,voi fi nevoit sa intervin din postura de moderator.Si nu cred ca va fi convenabil pentru tine!

Pai domnule moderator esti deacord cu astfel de useri care stiu doar sa arunce niste sageti doar ca sa se afle in treaba cand unii dintre noi chiar intram si citim sau suntem atenti la ce se intampla cu o anumita firma ,iar de atacat nu atac dar mai presus de tot eu zic ca e adevarul iar cum cred ca si dumneavoastra va-ti dat seama ca acel stimat coleg minte iar ca fapt divers sa stii ca stiu acest forum si il urmaresc de cativa ani buni faptul ca nu sunt mai activ in ceea ce priveste mesajele nu inseamna ca nu apreciez munca celor care au grija de acest site ,va multumesc mult daca exista intelegere in cazuul in care ma ve-ti bana va doresc multa sanatate si drumuri bune cu respect Florin din Tulcea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Re: HARTLTRANS ROMANIA

de man4ever » 09 Apr 2013, 12:53

Salutare colegii! Dupa 5 luni de asteptare in sfarsit am fost si eu sunat azi Deci acum sunt si eu unul din cei fericiti A mai fost sunat cineva sa fie prezent pentru joi la timisoara? Eu sunt din suceava si daca mai este cineva poate ne intalnim pe drum spre timisoara! Daca da,lasati-mi PM cu nr.tel! Multumesc! Doamne ajuta la toti! ciao

man4ever

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutare! As vrea sa ma angajez si eu la Hartl ca sofer incepator . Din cate am inteles de la colegii de pe aici salariul este de 600 euro.Dar intrebarea e urmatoarea: Ne ajung cei 600 de euro o luna de zile?

ajung,eu sunt cam mana larga de felul meu si imi ajung bani,dar daca nu strangi cureaua...oricum ai sa o faci dupa o luna sau 2 ca nu it mai convine sa ajungi acasa fara bani si sa realizezi ca ai fost plecat o luna numa asa...fara nici un rost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Re: HARTLTRANS ROMANIA

de man4ever » 09 Apr 2013, 12:53

Salutare colegii! Dupa 5 luni de asteptare in sfarsit am fost si eu sunat azi Deci acum sunt si eu unul din cei fericiti A mai fost sunat cineva sa fie prezent pentru joi la timisoara? Eu sunt din suceava si daca mai este cineva poate ne intalnim pe drum spre timisoara! Daca da,lasati-mi PM cu nr.tel! Multumesc! Doamne ajuta la toti! ciao

man4ever

:)

felicitari COLEGU',acum stiu cum e la inceput,poate ne italnim pe traseu peste vreo luna sau 2,sa imi spui daca mai faci parte dintre cei fericiti:)

app cine mai este angajat nou,si merge pe la tm,nu ar face un gest frumos sa povesteasca ceva despre ce va invata pe acolo?,pt ca am inteles ca nu mai e la fel ca inainte,cand te anagaja,mergeai la tm pt acte si gata plecarea la vomp si invatai totul din mers pe camion

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
ori sunteti gresit informati,ori nu ati citit tot ce se scrie despre hartl.600 euro iei ca incepator.1-2-3-4 luni.cred ca se merita facut sacrificiul asta,in alta parte sincer nu stiu cine angajeaza in conditiile astea.fara sa te lege cu contract sau sa trebuiasca sa aduci tu bani de acasa,sa te plimbe 2 ore cu tiru in parcare.aici intri direct in paine,bagi nationale si autostrazi si rampe si decopertat-copertat si plimbari pe la anglia pe stanga si tot ce inseamna condusul tirului....

nu stiti daca mai fac anagajari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutare! As vrea sa ma angajez si eu la Hartl ca sofer incepator . Din cate am inteles de la colegii de pe aici salariul este de 600 euro.Dar intrebarea e urmatoarea: Ne ajung cei 600 de euro o luna de zile?

si eu vreau

am toate acetele...in afara de card de sanatate

mai vb...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va salut colegi.Poate sa imi spuna si mie cineva ce acte imi trebuie in principal pentru dosarul la Hartl?Cei care ati fost de curand sa depuneti dosarul ce sperante vi-au dat cei de la firma?Mai au nevoie de soferi?Am inteles ca luna august este o l;una in care mai toate firmele de transport fac angajari.Mai puteti sa imi spuneti si mie si alte frme care ar putea angaja soferi incepatori pentru ca as incerca in mai multe parti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.