Jump to content
Sign in to follow this  
CALIN

SONDAJ: De unde ati aflat de site-ul soferii.ro?

De unde ati aflat de site-ul soferii.ro?  

231 members have voted

1. 1. De unde ati aflat de site-ul soferii.ro?

• Alte surse.
      18
    • Pe statia CB.
      2
    • De la colegi in parcare .
      20
    • Reclama pe camioane (placute in parbriz, autocolante).
      18
    • Motoare de cautare (gen Google, Yahoo, Bing, Baidu, Ask, Aol).
      174

Recommended Posts

Va rugam sa votati cum ati aflat de soferii.ro si sa scrieti parerea despre site.

Pai am vrut eu sa concep un site de acest gen si am dat pe gugal si normal cineva a avut ideea mai devreme......fain oricum.

eu am aflat de acest site cand vizionam un filmulet pe youtube unde se recomanda acest forum....imi pare rau ca nu am dat de el mai devreme dar asta e....Bafta multa la toti

eu am aflat de acest site cand vizionam un filmulet pe youtube unde se recomanda acest forum....imi pare rau ca nu am dat de el mai devreme dar asta e....Bafta multa la toti

IDEM

din greseala v-am gasit :)) si cam dupa catva timp am primit autocolantul si placuta si fac reclama...multi colegi au aflat de la mine de site dar multi nu dispun de internet si nu pot intra :(

cu ani in urma a mai incercat cineva sa faca ceva asemanator cu acelesi nume, cautam acel site si asa am dat de forum. bafta si sa puteti sa-l tineti deschis cat mai mult timp

Google sa traiasca, cautand detalii despre o firma de transport hop mi-a aparut soferii.ro, si de atunci sunt prezent de cate ori am ocazia  :)

filmuletu postat de Mario este acela la care ma refeream mai devreme. Drumuri bune la toata lumea

cautam de munca cand v am descoperit

tinetio tot asa

omul cat traieste invata  aici se gasesc foarte multe informatii folositoare 8) 8) 8)

Pai erau multe forumuri din tari straine si ma-m gaditla un moment dat ca si Romanii nostri trebuie sa aiba un astfel de forum,asa ca am dat search pe google si am dat de voi. ;D

traiasca GOOGLE.....si SOFERII.RO  ;) ...un timp doar intram sa citesc lucruri UTILE SI DE AJUTOR,si pe urma m-am decis sa-mi fac si eu cont  daca tot folosesc acest site ....sper sa aveti grija de el in continuare muuuulttiiiii aniiiii de acum in colo BV STAFFULUI  faceti o treaba buna

am aflat de site de pe motorele de cautare google.si din curiozitate am deschis pagina si....am avut o surpriza placuta.ma bucur ca vem unde sa ne spune ofurile..

Vazusem un filmulet pe YouTube.com, era legat de o coada foarte mare la o vama, iar in acel videoclip era specificat.

pe google intamplator cautam niste job-uri si am dat peste soferii.ro si m-am si inscris. Un forum care imi place si am invatat si cate ceva. Respect soferii.ro.

Cautam pe Google o comunitate in care sa pot sa-mi impartasesc experienta acumulata pana la varsta de 22 de ani ( sunt sofer in afara de la 20 ) si caut sa ma specializez invand de la "batrani"

Google, cautam informatii despre o firma de transport si am gasit "cornul abundentei" de informatii foarte utile.

Viata lunga si s-auzim numai de bine!  ;)

nu mai conteaza cum am aflat despre acest site...de cand mam inscris pe acest site am invatat foarte multe despre camioane si despre viata unui sofer profesionist.....si in concluzie ....un singur lucru pot spune

RESPECT PENTRU SOFERII.RO

va urez drumuri bune fara evenimente si sa auzim numai de bine

gogu m-a adus si pe mine pe soferii.ro. Pot sa spun ca este un forum bine structurat, cu categorii utile si continut generos. Si retardat sa fi si tot te alegi cu ceva dupa ce ai citit forumul. In rest drumuri bune si fara evenimente.