Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

@Gelu: Informatii la telefon 0256-433280

camelia.filip@hartltrans.ro

La ce numar ai sunat pana acuma?

@Durigon: ai patit tu ceva cu firma asta? sau stii concret ca sunt neseriosi sau ceva? Atunci povesteste despre asta mai bine in threadul unde se vorbeste numai depsre Hartl, viewtopic.php?f=172&t=4263 , dar din ce povestesc baietii pe acolo nu e asa negru dracul si chiar apuci sa inveti meserie si sa faci ceva experienta. Plus ca la momentul de fata sunt chiar printre putinii care angajeaza fara experienta ceea ce e un super plus pentru ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
E o firma care te plateste cu 600 e si isi bate joc de soferi ! Tocmai de aceea angajeaza doar fara experienta.

exista si firme care platesc mai putin, mult mai putin de 600 de euro pe luna, dar au pretentii exagerate referitor la experienta si altele de-astea...

mie sincer mi se pare mai mult decat ok, si sper sa lucrez si eu acolo ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Eu as cam face pariu, ca tu, a(u)di, esti unul de la biroul lor. Tu deja iti faci dosarul de un an incet si tot nu esti gata. Tu scrii numai lucruri bune de ei. Zi... esti unul de-al lor?

ba sunt gata, deja am trimis dosarul de ceva timp... doar ca nu am mai avut timp sa intru pe forum sa postez

si sper din tot sufletul sa fiu unul de-ai lor :))

si nu scriu lucruri bune despre ei... de fapt, repet ce aud de bine pe aici :ymdevil:

eu sper, in sinea mea, sa ma angajeze si sa fie bine :-ss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cei care vor sa incerce sa se angajeze la ei trimiteti dosarul nu mai mergeti la ei.Acuma sunt restricti si sambata,si deja stau soferi pe acasa mai mult si camioane nu am mai auzit sa ia.De sunat sunati dupa ora 14:00 sau pana in ora 13:00.Cat despre colegu care a zis ca Bernard e sef de garaj,sa stea linistit ca mai mult sta domnu Bernard sau vine sa iti faca poze la camion daca nu ii place cum ai parcat si cand e de plecat acasa chiar daca ajungi cu o zi inainte si nu mai ai program nu te lasa pana a 2 zi sa pleci si a 2 zi cauta orice ca sa te mai tina,ba ca nai paleti si poate u ai schimbat si 5 remorci intr-o zi si esti bucuros ca pleci acasa si nu mai tot suni sa anunti cate chingi,coltare si ce mai tre sa ai ca dee ai incredere in colegi.Cat despre dispeceri sunt 2-3 dispeceri buni,mai e unu care te suna mereu chiar si cand esti pe pauza ca"i se face dor de tine"cu bani sunt corecti in sensul ca ii baga la timp.Dar daca iti ia din bani ai de asteptat.O zi buna si drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Cei care vor sa incerce sa se angajeze la ei trimiteti dosarul nu mai mergeti la ei.Acuma sunt restricti si sambata,si deja stau soferi pe acasa mai mult si camioane nu am mai auzit sa ia.De sunat sunati dupa ora 14:00 sau pana in ora 13:00.Cat despre colegu care a zis ca Bernard e sef de garaj,sa stea linistit ca mai mult sta domnu Bernard sau vine sa iti faca poze la camion daca nu ii place cum ai parcat si cand e de plecat acasa chiar daca ajungi cu o zi inainte si nu mai ai program nu te lasa pana a 2 zi sa pleci si a 2 zi cauta orice ca sa te mai tina,ba ca nai paleti si poate u ai schimbat si 5 remorci intr-o zi si esti bucuros ca pleci acasa si nu mai tot suni sa anunti cate chingi,coltare si ce mai tre sa ai ca dee ai incredere in colegi.Cat despre dispeceri sunt 2-3 dispeceri buni,mai e unu care te suna mereu chiar si cand esti pe pauza ca"i se face dor de tine"cu bani sunt corecti in sensul ca ii baga la timp.Dar daca iti ia din bani ai de asteptat.O zi buna si drumuri bune.

Pe langa asta, cand Bernie va injura de mama, o sa va cada bine. Ca e sef de garaj, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

ia uite ce apare pe prima pagina...ca sa nu spun ca la fiecare 3-4 pagini apare din nou informatii despre numere telefon sau adresa...dar e mai bine sa muneasca altul pentru tine,nu?merge greu sa rasfoiesti putin paginile subiectului,sa si citesti pentru a afla si altele...

Informatii la telefon 0256-433280

camelia.filip@hartltrans.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
salut am si io o intrebare stiti mai angajeaza la hartltrans ca sun si nu raspunde nimeni sami dea vo informatie pot sa ma duc sau sa trimit pe adresa lor dosaru fara sa fi vorbit la tel cu ei si stiti fac angajari periodic

si eu as vrea sa stiu daca se mai angajeaza acum, in perioada asta... ca am trimis dosarul si nu am primit inca niciun raspuns.

Aveam un prieten care a lucrat acolo si imi zicea ca se fac mai mereu angajari, ceea ce imi da si mie sperante...

sa vedem ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Cei care vor sa incerce sa se angajeze la ei trimiteti dosarul nu mai mergeti la ei.Acuma sunt restricti si sambata,si deja stau soferi pe acasa mai mult si camioane nu am mai auzit sa ia.De sunat sunati dupa ora 14:00 sau pana in ora 13:00.Cat despre colegu care a zis ca Bernard e sef de garaj,sa stea linistit ca mai mult sta domnu Bernard sau vine sa iti faca poze la camion daca nu ii place cum ai parcat si cand e de plecat acasa chiar daca ajungi cu o zi inainte si nu mai ai program nu te lasa pana a 2 zi sa pleci si a 2 zi cauta orice ca sa te mai tina,ba ca nai paleti si poate u ai schimbat si 5 remorci intr-o zi si esti bucuros ca pleci acasa si nu mai tot suni sa anunti cate chingi,coltare si ce mai tre sa ai ca dee ai incredere in colegi.Cat despre dispeceri sunt 2-3 dispeceri buni,mai e unu care te suna mereu chiar si cand esti pe pauza ca"i se face dor de tine"cu bani sunt corecti in sensul ca ii baga la timp.Dar daca iti ia din bani ai de asteptat.O zi buna si drumuri bune.

nu cred eu ca Bernard e asa de naspa... din cat stiu eu, e doar un angajat

cat despre dispecerul care te suna ca i se face dor... e tare dragut, nu? :))

p.s. - e dispecer sau dispecerA? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
salut am si io o intrebare stiti mai angajeaza la hartltrans ca sun si nu raspunde nimeni sami dea vo informatie pot sa ma duc sau sa trimit pe adresa lor dosaru fara sa fi vorbit la tel cu ei si stiti fac angajari periodic

si eu as vrea sa stiu daca se mai angajeaza acum, in perioada asta... ca am trimis dosarul si nu am primit inca niciun raspuns.

Aveam un prieten care a lucrat acolo si imi zicea ca se fac mai mereu angajari, ceea ce imi da si mie sperante...

sa vedem ;)

in jur de 30 au angajat saptamana trecuta,cel putin asa zicea,oricum angajeaza in mod constant,mergeti la ei ca sofer fara experienta ca e bine...dar odata ce ai facut experienta....nu mai e bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.