Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salutare tuturor, eu am trimis un C.V. saptamana trecuta si azi am primit un mail de la ei cu actele ce trebuie la dosar. Eu am dosaru facut de la sfarsitul luni octombrie, dar nu l am mai trimis. Cardul CNAS se expira pe 20 martie.

Intrebarea este urmatoarea: Ce acte sau expirat in aceste 6 luni sau s ar putea expira curand ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Cauta pe internet hartltrans timisoara si are si numere de telefoane. Numai ce nu vrei nu gasesti pe internet.

daca te uiti bine pe topicul asta, au fost scrise de cateva ori toate datele de contact: adresa, numere e telefoane, email si tot :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Cauta pe internet hartltrans timisoara si are si numere de telefoane. Numai ce nu vrei nu gasesti pe internet.

daca te uiti bine pe topicul asta, au fost scrise de cateva ori toate datele de contact: adresa, numere e telefoane, email si tot :D

frate audi, pe mine nu ma intereseaza ca au fost este sau daca o mai fi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Ar trebui sa va intereseze. Daca rasfoiesc putin topicul, are 330 de pagini in care se discuta acelasi lucru de fiecare data... cand s a trimis dosaru.. care s numerele de telefon, de email si etc.

Cautati in topic aici foarte frumos (sau folositi functia cautare de sus) si nu mai intrebati acelasi lucru de 100 de ori.

O sa fac un post cu datele de contact si actele necesare dupa care cred ca o sa inchid topicul.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut! Am primit si eu mail de la hartl cu actele necesare pt angajare si acum trebuie sa fac actele. Se merita sa fac dosarul? Este cineva care a facut in perioada asta (martie 2014) si l-au chemat sau nu?

Sal ..am facut eu dosarul si l-am trimis..pe 17 a ajuns...am sunat miercuri pentru confirmarea dosarului si mi s-a spus sa astept ... cand au nevoie de soferi o sa ma sune..acum nu stiu cat astept..ce stiu ca pana in mai mai stau...daca nu ma suna...voi vedea ce o sa fac..acum depinde si de tine ce vrei sa faci pana la urma !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut! Am primit si eu mail de la hartl cu actele necesare pt angajare si acum trebuie sa fac actele. Se merita sa fac dosarul? Este cineva care a facut in perioada asta (martie 2014) si l-au chemat sau nu?

Salut colegu ne spui si noua detaliat ce acte ți-au cerut pentru angajare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salut

Mie mi-au cerut sa le trimit cele de mai jos

Copie dupa:

1. Buletin/Carte de identitate - copie color

2. Certificat de nastere

3. Certificat de casatorie, certificate nastere copii (daca este cazul)

4. Ultima diploma de studiu

5. Permis de conducere: categoria C, C+E

6. Atestat sofer profesionist – transport marfa

• Eventual Atestat ADR - Marfa periculoasa

7. Cartela pentru tahograf digital

8. Cazier judiciar + auto

9. Pasaport

10. Aviz medical (tip siguranta circulatiei) + aviz psihologic (tip siguranta circulatiei

valabile) – apt transport intern/international marfuri generale

11. Cardul European de sanatate ELIBERAT DE CNSAS

12. Recomandare de la ultimul loc de munca in original – cu nr de contact

13. CV

*** UN NUMAR DE TELEFON UNDE VA PUTEM CONTACTA

Mi-au trimis actele pe email , si mi-au zis sa le trimit doar dupa ce le am pe toate facute si valabile

Acum astept sa imi iasa cardul de la cnsas si pasaportul si le trimit

Uite lista de acte din 2014..

Era o vorba : Cauta si vei gasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.