Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

agentu69 si costi979 multumim pt informatii. Stie cineva in cat timp te cheama sa vii la Timisoara, am vazut pe forum ca sunt persoane care au asteptat cam vreo 4-5 luni si nu iau chemat. Ei mi-au zis sa raman in asteptare numai ca in asteptare nu imi da nimeni bani. Eu nu mai lucrez de pe 15 iulie si cam imi fuge bugetu, asa mai scot eu ceva bani la un service. Mai schimb un set de placute, ulei, distributie etc. dar nu pot trai din astea.

Cum e cu gps??? Eu am antena pt laptop dar din cate stiu daca te prinde politia cu laptop-ul deschis iti da amenda. Ma gandeam sa imi iau unu cu iGo primo sau ceva de genu.

Cu butelia e cam nasol ca am una ruseasca care mi-am facut treaba cu ea dar e cam mare(10-15kg) si nu vrea sa mi-o incarce nimeni ca cica nu mai au voie(GPL). Ma gandeam la una mica cu cartus. Tigaia si oala pt ea is cam mici 14 cm.

  Colegu iogy ai sunat la ei ?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegu am sunat,mi-au confirmat ca dosarul a ajuns,dar inca nu s-au uitat in el.Au zis ca daca este ceva in neregula cu el m-a suna si imi comunica daca nu ma suna totu este OK si sa raman in asteptare mai mult nu stiu ce sa iti spun.  Doamne ajuta!!!! la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna seara. Cei care si-au facut card de asigurat european, stiti cumva de unde pot lua dovada calitatii de asigurat pe ultimii 5 ani? Ca sa trimit si eu dosar la hartltrans, trebuie sa sun in prealabil la ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare, nu ati mai fost sunati de la Hartl?? Eu am sunat ieri, mi-a spus tipa ca sunt ceva dosare pe acolo dar nu toate complete, unii nu au telefonul trecut, altii nu au trimis diverse acte, etc... Mie mi-a spus eterna  chestie " ramaneti in asteptare" , problema e ca am o oferta de munca dar daca accept si ma suna de la Hartl , nu fac nicio treaba ca nu mai pot pleca.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

tudor cu chematu e in finctie de cat de norocos esti la fel si cu facutu titular.Pe mine m-au cemat in 3 Zile pe altii nici in 5 luni!!oricum acu luna asta cred ca stau mai usor cu angajarile pt ca pe aici lumea se duce in concediu si nu prea sunt curse(asa zic unii eu sa spun drept am avut destul de bune).Iar cu buytelia daca vrei sa o incarci pe aia care o ai poti face transfer de la o butelie de aragaz in aia mica printrun furtum dar ai grija mare (eu asa am facut) daca nu te duci in tara prin bazar(talcioc) si gasesti cu 100 lei bucata pe la moldoveni de 5 litri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

valysoferubraila"  nu am spus ca castig mai bine. nici pe departe, as face curse pe tara, nu as ajunge la banii pe care  i-as  la Hartl....doar ca, daca e sa pleci in alta parte ai unele obligatii si de obraz, si in contract .  Eu  nu prea mai am rabdare, sa stau si sa astept. nu stiu cat timp/.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.